top of page

PÉČE DULY

 Každý den od počátku mateřství je protkán množstvím malých i velkých rozhodnutí. Je skvělé je dělat (sebe)vědomě, s důvěrou, bez strachu. Ráda se na této cestě stanu vaší podporou. 

NABÍDKA SLUŽEB A CENÍK
 

♥ Bude mi potěšením doprovodit Vás do Vámi vybrané porodnice. Všechny tři porodnice v Brně jsou samozřejmostí (Obilňák, Bohunice, Milosrdných bratří). Vyškov, Kroměříž či Ivančice není problém. Jakákoliv jiná porodnice v přijatelné dojezdové vzdálenosti také není překážkou.

♥ Doprovod nabízím maximálně dvěma ženám v měsíci. Eliminuji tak riziko, že by se mi doprovody překrývaly a neměla bych pro Vás prostor, pokud nastane akutní situace. Zvolila jsem si cestu kvality před kvantitou. Druhou část mé práce tvoří laktační poradenství. 

♥ Pokud Vás zajímá podrobněji, jak vypadají mé služby v běžné praxi, a co v základu nabízím, mrkněte na Péči porodní duly.

BALÍČKY S DOPROVODEM K PORODU
DALŠÍ POSKYTOVANÉ SLUŽBY
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

Individuální poradenství/ osobní konzultace                              700 kč/ hod.

Ráda Vám zodpovím otázky týkající se těhotenství, porodu či šestinedělí. Mohu Vám pomoci se sestavením porodního přání/plánu. Sdílet s Vámi zkušenosti z doprovodů do jednotlivých porodnic. Ráda vyslechnu Váš porodní příběh a společně zkusíme vymyslet, jak touto zkušeností projít znovu, (pří)jemněji, s ohledem na Vaše přání a potřeby. Schůzka může probíhat u vás/u mě doma. K ceně budou připočteny náklady na dopravu. Doprava po Brně 100-150 kč. Doprava mimo Brno 9 kč/km.

volno 1.png
AMMA-DULA_logo 800.png
volno 1.png
bottom of page