top of page
Black White Calligraphy Baby Name Nursery Poster (2).png

BALÍČEK SLUŽEB LUXUS

Nechte se hýčkat. Dopřejte si péči. Vždyť od Vás, Vaší nálady a rozpoložení se odvíjí atmosféra v celé rodině.

♥  Balíček LUXUS zahrnuje veškeré služby, které jsou součástí balíčku NADSTANDARD a speciální extra péči.

♥Balíček BASIC je základ. Balíček NADSTANDARD je doplněn o množství informací a praktických pomocníků, které Vám těhotenství a porod usnadní. Avšak Balíček LUXUS je navíc doplněn i o často opomíjenou, přesto nesmírně důležitou složku, kterou je PÉČE. O Vás a Vaše tělo, na které jsou (a ještě budou) v průběhu následujících měsíců kladeny obrovské nároky

Dopřejte si tedy ten LUXUS a nechte se hýčkat.

♥ Součástí balíčku je extra opečování pomocí REBOZ a vonných olejů, jež má svou tradici v Jižní Americe .  Příjemná relaxační a jemně uvolňující péče pomocí tradičních, ručně tkaných šátků rebozo a tělových olejů. Tato technika velmi efektivně uvolňuje napětí v těle, navozuje pocit příjemné lehkosti, vyplavují se při ní hormony štěstí. Mírné pohupovaní příznivě ovlivňuje miminko v bříšku. Povzbuzuje krevní oběh, odstraňuje bolest hlavy, pocit těžkých nohou, otoky. Tělo se dostává do harmonie.

♥ Nedílnou součástí této komplexní péče je i zapůjčení ručně tkaného šátku rebozo, židličky na ženskou vaginální napářku i s bylinkami, namíchání prohřívacího oleje k porodu (domácí třezalkový olej doplněn o EO). Všechny tyto nástroje mají moc zesílit, prohloubit a zintenzivnit vlny v počátku porodu a zkrátit tak jeho dobu.

♥ V rámci poporodní péče se můžete těšit na dvě dvouhodinové návštěvy, při kterých, kromě porodu, kojení či péče o miminko, opečujeme i Vás. Domluvíme se, jestli by Vám víc vyhovovala opět jemná rebozo péče, či chcete zkusit zahřát a uvolnit bříško pomocí bylinných koulí. Tělo i duši umí nádherně povzbudit dlouho tažený hovězí vývar, který má sílu doplnit teplo, ztracenou energii a výrazně zlepšit náladu. I ten Vám donesu na naši schůzku po porodu...

♥Pokud Vás zajímá podrobněji, jak vypadají moje služby v běžné praxi a co v základu nabízím, mrkněte NÍŽE.

Úvodní seznamovací schůzka /nezávazná (cca 30 - 45 min.)

Úvodní schůzka (online/osobní), na které se seznámíme a zjistíme, zda by nám vzájemná spolupráce vyhovovala.

Předporodní příprava / 2 schůzky (cca 3-4 hod.)

Dopodrobna probereme vše, co vás zajímá. Projdeme společně fyzickou, emocionální a informační přípravou na porod a období šestinedělí. Schůzka může probíhat u vás/u mě doma.

Příprava na kojení a péči o miminko/ 1 schůzka (1,5-2 hod.)

Předporodní příprava je tak nabitá informacemi, že většinou nezbývá čas na přípravu na kojení, péči o miminko, manipulaci s ním, nošení či spánková specifika novorozenců. Na této schůzce s vámi vše proberu a vysvětlím.


Jemná péče pomocí šátků rebozo a vonných olejů/ 1,5 - 2 hod.

V pohodlí vašeho domova si dopřejete příjemně relaxační a jemně uvolňující péči pomocí tradičních, ručně tkaných šátků rebozo a vonných olejů. Jedná se o jemnou techniku pocházející z Jižní Ameriky, která pomůže rozvolnit celé tělo, uvolnit napětí a nasměrovat miminko do ideální pozice. 


Pohotovost k porodu (14 dní před TP až do porodu)

Jsem 24 hod. denně na telefonu, připravena přijet k vašemu začínajícímu porodu. Tuto službu držím dva týdny před vaším termínem porodu  až do porodu samotného.

Doprovod k porodu  

Přijedu za vámi domů nebo do porodnice. Budu stát při vás po celou dobu porodu a ve chvílích po něm, dokud bude potřeba. Během porodu vám budu fyzickou, emocionální a informační podporou.

Poporodní setkání / 2 schůzky (cca 3 - 4 hod.)

Navštívím vás a miminko po porodu, v pohodlí vašeho domova. Projdeme spolu znovu váš porod a zpracujeme jej. Opečuji vás po porodu. Buď pomocí reboza či prohřejeme bříško a záda bylinnými koulemi. Pokud budete chtít, navštívím vás v porodnici a pomohu s kojením. Mohu pomoci v začátcích mateřství např. s praktickou péčí o miminko, naučit vás vázání a nošení  v šátku, či být nápomocná s čímkoli, co budete aktuálně potřebovat.

Zapůjčení reboza                          

Ručně tkané mexické rebozo je skvělým pomocníkem jak v těhotenství, u porodu, tak v období šestinedělí. Na první předporodní schůzce vám ukáži, jak s ním pracovat, abyste mohla jeho výhody využívat po celou dobu zápůjčky.

Set na vaginální napářku a aroma olej k porodu

V rámci přípravy k porodu jsou úžasnými nástroji též ženská vaginální napářka, či prohřívací olej k porodu. Oba tito pomocníci mají moc zesílit, prohloubit a zintenzivnit vlny v počátku porodu, čímž mohou zkrátit jeho dobu. Nabízím zapůjčení židličky na vaginální napářku, 2 balíčky bylinek na vaginální napářku k uvolnění porodních cest, 1 balíček voňavý porod, Vám na míru namíchaný aroma olej k porodu.

Náklady na dopravu/ 10 kč za 1 km

Doprava po Brně zdarma. Doprava mimo Brno 10 kč/km.

CENA 19 000,- KČ

plus náklady na dopravu

bottom of page