top of page
Baby Bump_edited.jpg

BALÍČEK SLUŽEB STANDARD

♥  Balíček STANDARD zahrnuje 3 setkání před porodem. Na schůzkách projdeme Přípravu na porodPřípravu na kojení nebo si můžete dopřát Jemnou péči pomocí šátků rebozo a vonných olejů. 

♥ Zapůjčím šátek rebozo, který je naprosto nedocenitelným pomocníkem v těhotenství, u porodu i v 6-ti nedělí.

♥ Součástí jsou byliny na vaginální napářku, či prohřívací olej k porodu. Oba tito pomocníci mají moc zesílit, prohloubit a zintenzivnit vlny v počátku porodu, čímž mohou zkrátit jeho dobu.

♥ Držím pohotovost 2 týdny před TP až do porodu.

♥ 2,5 h poporodní návštěvy (1 nebo 2 schůzky)

♥Pokud Vás zajímá podrobněji, jak vypadají moje služby v běžné praxi a co v základu nabízím, mrkněte NÍŽE.

Úvodní seznamovací schůzka /nezávazná (cca 30 - 45 min.)

Úvodní schůzka (online/osobní), na které se seznámíme a zjistíme, zda by nám vzájemná spolupráce vyhovovala.

Předporodní příprava / 2 schůzky (cca 3-4 hod.)

Dopodrobna probereme vše, co vás zajímá. Projdeme společně fyzickou, emocionální a informační přípravou na porod a období šestinedělí. Schůzka může probíhat u vás/u mě doma.

Příprava na kojení a péči o miminko/ 1 schůzka (1,5-2 hod.)

Předporodní příprava je tak nabitá informacemi, že většinou nezbývá čas na přípravu na kojení, péči o miminko, manipulaci s ním, nošení či spánková specifika novorozenců. Na této schůzce s vámi vše proberu a vysvětlím.

NEBO

Jemná péče pomocí šátků rebozo a vonných olejů / 1 schůzka (1,5-2 hod.)

V pohodlí vašeho domova si dopřejete příjemně relaxační a jemně uvolňující péči pomocí tradičních, ručně tkaných šátků rebozo a vonných olejů. Jedná se o jemnou techniku pocházející z Jižní Ameriky, která pomůže rozvolnit celé tělo, uvolnit napětí a nasměrovat miminko do ideální pozice. 

Pohotovost k porodu (14 dní před TP až do porodu)

* součástí balíčku STANDARD jsou 3 předporodní setkání. V rámci posledního z nich je možnost zvolit si schůzku zaměřenou na Přípravu na kojení  či Opečování pomocí reboza a olejů.

Jsem 24 hod. denně na telefonu, připravena přijet k vašemu začínajícímu porodu. Tuto službu držím dva týdny před vaším termínem porodu  až do porodu samotného.

Doprovod k porodu  

Přijedu za vámi domů nebo do porodnice. Budu stát při vás po celou dobu porodu a ve chvílích po něm, dokud bude potřeba. Během porodu vám budu fyzickou, emocionální a informační podporou.

Poporodní setkání / 1 - 2 schůzky (cca 2- 2,5 hod.)

Navštívím vás a miminko po porodu, v pohodlí vašeho domova. Pomohu s kojením. Opečuji vás po porodu. Pokud budete chtít, navštívím vás v porodnici a ukážeme si, jak na kojení. Mohu pomoci v začátcích mateřství např. s praktickou péčí o miminko, naučit vás vázání a nošení v šátku, či být nápomocná s čímkoli, co budete aktuálně potřebovat. Setkání můžeme rozložit do dvou kratších schůzek, např. rychlá návštěva v porodnici, za účelem pomoci s kojením a následná návštěva doma. Či může mít podobu jedné delší neroztříštěné schůzky u Vás doma.

Zapůjčení reboza                          

Ručně tkané mexické rebozo je skvělým pomocníkem jak v těhotenství, u porodu, tak v období šestinedělí.  Na první předporodní schůzce vám ukáži, jak s ním pracovat, abyste mohla jeho výhody využívat po celou dobu zápůjčky.

Bylinky na vaginální napářku nebo aroma olej k porodu

V rámci přípravy k porodu jsou úžasnými nástroji též ženská vaginální napářka, či prohřívací olej k porodu. Oba tito pomocníci mají moc zesílit, prohloubit a zintenzivnit vlny v počátku porodu, čímž mohou zkrátit jeho dobu.     Nabízím 1 balíček bylinek na vaginální napářku k uvolnění porodních cest, 1 balíček voňavý porod, nebo Vám na míru namíchaný aroma olej k porodu. Také možnost zapůjčení židličky na vaginální napářku.

Náklady na dopravu/ 10 kč za 1 km

Doprava po Brně zdarma. Doprava mimo Brno 10 kč/km.

CENA 16 500,- KČ

plus náklady na dopravu

bottom of page