top of page
vynalézavý eny, s, henna tetování
BALÍČEK SLUŽEB MINIMALISTIK

♥  Balíček MINIMALISTIK je určen především pro ženy, které již mají s těhotenstvím a porodem zkušenosti. Naprosto přesně ví, co chtějí/ nechtějí a hledají někoho, kdo je primárně doprovodí k porodu.

♥Jeho náplní je jedna předporodní schůzka, na které společně probereme průběh předchozího/zích porodů, Vaše přání ohledně tohoto porodu, praktické věci okolo. 

Pohotovost držím týden před TP, až do porodu samotného. Pokud by Vám toto nevyhovovalo, lze se domluvit individuálně, s ohledem na Vaše požadavky.

♥ Balíček neobsahuje poporodní návštěvu. Pokud vyhodnotíte, že byste ji uvítala, není problém se na ní domluvit po porodu, opět individuálně.

♥ Pokud chcete vědět, jak vypadají mé služby v praxi, během pohotovosti a v průběhu porodu, mrkněte na odkaz níže.

Úvodní seznamovací schůzka/ nezávazná (cca 30 - 45 min.)

Úvodní schůzka (online/osobní), na které se seznámíme a zjistíme, zda by nám vzájemná spolupráce vyhovovala.

Předporodní příprava / 1 schůzka (cca 2 hod.)

Probereme Vaše představy a očekávání. Projdeme praktické věci např. hlídání druhého dítěte a s tím spojená přítomnost partnera u porodu, varianta rychloporod, vhodný výběr porodnice.... Schůzka může probíhat u vás/u mě doma.

Pohotovost k porodu/ 1 týden před TP až do porodu

Jsem 24 hod. denně na telefonu, připravena přijet k vašemu začínajícímu porodu. Tuto službu držím týden před vaším termínem porodu  až do porodu samotného.

Doprovod k porodu

Přijedu za vámi domů nebo do porodnice. Budu stát při vás po celou dobu porodu a ve chvílích po něm, dokud bude potřeba. Během porodu vám budu fyzickou, emocionální a informační podporou.

Náklady na dopravu/ 10 kč za 1 km

Doprava po Brně zdarma. Doprava mimo Brno 10 kč/km.

CENA 11 000,- KČ

plus náklady na dopravu

bottom of page