top of page
4.png
BALÍČEK SLUŽEB BEZ DOPROVODU K PORODU

♥Balíček SLUŽEB BEZ DOPROVODU K PORODU zahrnuje 3 předporodní setkání a je zcela na Vás, jak tento čas využijete.

♥ Můžeme společně projít Předporodní přípravouPřípravu na kojení či Jemnou péčí pomocí šátků rebozo a vonných olejů, která Vám pomůže rozvolnit celé tělo, uvolnit napětí a nasměrovat miminko do ideální pozice. 

♥ Zapůjčím šátek rebozo, který je naprosto nedocenitelným pomocníkem v těhotenství, u porodu i v 6-ti nedělí.

♥ Budu Vaší oporou v době okolo porodu. Můžete mi zavolat s žádostí o radu či pomoc ve chvílích, kdy se budete cítit v úzkých.

♥ Součástí Balíčku je i Poporodní návštěva a Laktační poradenství.

Příprava na porod / 1 schůzka (cca 1,5-2h hod.)

Probereme vše, co vás zajímá. Mohu Vám pomoci s výběrem porodnice (každá má svá specifika), sestavit Porodní přání, projít s Vámi úlevové polohy a techniky tlumící bolest. Ráda zodpovím jakékoli dotazy týkající se těhotenství, porodu, šestinedělí. Schůzka může probíhat u vás/u mě doma.

Příprava na kojení a péči o miminko/ 1 schůzka (1,5-2 hod.)

 Projdu s Vámi přípravu na kojení, péči o miminko, manipulaci s ním, nošení či spánková specifika novorozenců. Na této schůzce s vámi vše proberu a vysvětlím.

Jemná péče pomocí šátků rebozo a vonných olejů / 1 schůzka (1,5-2 hod.)

V pohodlí vašeho domova si dopřejete příjemně relaxační a jemně uvolňující péči pomocí tradičních, ručně tkaných šátků rebozo a vonných olejů. Jedná se o jemnou techniku pocházející z Jižní Ameriky, která pomůže rozvolnit celé tělo, uvolnit napětí a nasměrovat miminko do ideální pozice. 

* součástí balíčku jsou 3 předporodní setkání. Je zcela na Vás, jak tento čas využijete. Můžeme se detailně zaměřit např. na Předporodní přípravu, či si můžete dopřát 3x pouze péči o Vaše tělo, bez dalšího zatěžování hlavy informacemi.

Zapůjčení reboza

Ručně tkané mexické rebozo je skvělým pomocníkem jak v těhotenství, u porodu, tak v období šestinedělí.  Na první schůzce vám ukáži, jak s ním pracovat, abyste mohla jeho výhody využívat po celou dobu zápůjčky.

* ráda Vám po předchozí domluvě zapůjčím též stoličku na ženskou vaginální napářku, vhodné byliny k ní či oleje podporující porodní proces.

 Podpora online/ telefonická (před/v průběhu/po porodu  )

Jsem na telefonu/messengeru/whats upu, připravena vás podpořit, poradit či pomoci vám během tohoto nevyzpytatelného období. 

Poporodní setkání/ Laktační poradenství / 1 schůzka (cca 2 hod.)

Navštívím vás a miminko po porodu, v pohodlí vašeho domova. Můžeme spolu projít váš porod. Jako LP pomohu s kojením. Mohu být nápomocná např. s praktickou péčí o miminko, naučit vás vázání a nošení  v šátku, či poradit s tím, co budete aktuálně potřebovat.

Náklady na dopravu/ 10 kč za 1 km

Doprava po Brně zdarma. Doprava mimo Brno 10 kč/km.

CENA 6 000,- KČ

plus náklady na dopravu

bottom of page